Top 10 Abschied Kollegin Jobwechsel – Pocztówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BREITENWERK

#ad

Pożegnanie macierzyństwa, BREITENWERK Kartka pożegnalna XXL A4 z kopertą – składana kartka dla kolegów z pracy, kartka przejściowa na emeryturę, na emeryturę

#ad
BREITENWERK #ad - Jakość premium – kartka z życzeniami na emeryturę jest wykonana ze stabilnego kartonu pocztówkowego. Olśniewający nadruk – zewnętrzne strony karty emerytalnej zachwycają wykończeniem lakierem UV na wysoki połysk.

Kartki pocztowe pozwalają na łatwe pisanie wszystkimi typowymi pisakami. Atwe wypełnianie – strony wewnętrzne kartki z życzeniami z okazji przejścia na emeryturę są bardzo łatwe do zapisania i zapewniają wystarczająco dużo miejsca na życzenia i podpisy kolegów. Złota rybka na skoku – zabawna karta maxi ze akwarium jest idealna na pożegnanie ukochanego kolegi z pracy, pracownika lub przełożonego oraz jako dodatek do prezentu pożegnalnego.

Biała koperta z kartonowym spodem jest samoprzylepna – z taśmą klejącą, którą wystarczy ściągnąć do zamknięcia. Zestaw kart xxl – otrzymasz bardzo dużą rozkładaną kartkę w formacie din a4 zamknięta: 21 x 29, 7 cm – po rozłożeniu DIN A3: 42 x 29, 7 cm i kopertę z tekturowym grzbietem w kolorze białym.
MarkaBREITENWERK #ad
ProducentKRÖGER MARKETING #ad
Wysokość0.12
Długość12.2
Szerokość8.86
Numer częściBW-8134-A4

2. papercrush

#ad

Dobry powodzenia w nowej pracy lub na egzamin – ręcznie wykonana kartka 3D z okazji powrotu do zdrowia lub, papercrush® Kartka pop-up koniczyna szczęścia – wyjątkowa kartka podarunkowa na urodziny

#ad
papercrush #ad - Z kartką na notatki – aby pisanie było tak łatwe, jak to możliwe, w karcie 3D wbudowana jest praktyczna kartka z życzeniami może nie być dostępna w języku polskim. Powodzenia – kartka na szczęście to wyjątkowa kartka pożegnalna dla kolegów z pracy przy zmianie pracy, na emeryturę lub ochronę matki, aby życzyć powodzenia w przyszłości.

Zasadziliśmy już ponad 200 000 drzew namorzynowych. Sadzimy drzewa – kupując mapę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze. Efekt niespodzianki – po otwarciu kartki z życzeniami rozwijają się 4-listne koniczynki i powstaje wspaniały efekt 3D.

Zaskocz swoich kolegów z pracy tą niezwykłą kartą podarunkową. Doskonale nadaje się również do celów powrotu do zdrowia lub jako wsparcie w szpitalu. Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: liście koniczyny na szczęście zostały przycięte laserowo, a następnie starannie ręcznie złożone do tej oryginalnej kartki pop-up.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.08
Długość5.12
Szerokość7.09
Numer częściPC08030
ModelPC08030

3. Joli Coon

#ad

Kartka pożegnalna koledzy, Joli Coon Du wirst uns fehlen kartka, A6 z naturalną kopertą

#ad
Joli Coon #ad - Wszystko, co bierzemy w swoje ręce, robimy z absolutną pasją i najwyższym standardem jakości. W przypadku problemów znajdziemy rozwiązanie.

Ponieważ natura należy do nas, tak jak my do niej, kupujesz produkt całkowicie neutralny dla środowiska. Z miłości do wyjątkowości nasza czcionka jest ręcznie pisana, serce tłoczone folią na gorąco, wydrukowana na 400 g włoskiego papieru designerskiego, a do tego dołączona jest koperta z ekologicznej natury. Będzie nam brakowało – jest dokładnie tym, jeśli chcesz podarować na pożegnanie prostą, czego szukasz, ale elegancką kartkę.
MarkaJoli Coon #ad
ProducentJoli Coon #ad
Numer częściJoliCoon-Du-wirst-uns-fehlen
ModelJoliCoon-Du-wirst-uns-fehlen

4. Joli Coon

#ad

Joli Coon Du wirst uns fehlen Kartka z kopertą i pieczęcią woskową, kartka pożegnanie koleżanki, kartka pożegnalna kolegi

#ad
Joli Coon #ad - Ponieważ natura należy do nas, tak jak my do niej, kupujesz produkt całkowicie neutralny dla środowiska. Jeśli jesteś niezadowolony, znajdziemy rozwiązanie.

Wszystko, co bierzemy w swoje ręce, robimy z absolutną pasją i najwyższym standardem jakości. W naszej manufakturze jesteśmy tak długo, aż jakość nie była już możliwa i tym samym dajemy Ci obietnicę: Ta karta spełnia to, czego sobie życzysz. Nasza kartka będzie dla nas brakowało, jeśli chcesz podarować prostą, ale elegancką kartkę. Z miłości do wyjątkowości nasza czcionka jest ręcznie pisana i tłoczona na gorąco w kolorze różowego złota, nadrukowana na papierze designerskim o gramaturze 350 g, a do tego dołączona jest koperta premium z prawdziwym woskowym pieczęcią.
MarkaJoli Coon #ad
ProducentJoli Coon #ad
Wysokość0.01
Długość7.09
Szerokość4.92
Numer częściJC-Grau-KK-fehlen

5. BREITENWERK

#ad

Format A4, z kopertą, karta na emeryturę, na zmianę pracy, BREITENWERK Kartka pożegnalna XXL, elegancka i zabawna kartka na emeryturę, ochrona matki

#ad
BREITENWERK #ad - Zabawny motyw – starannie zaprojektowana karta maxi z zabawną karykaturą jest idealna na pożegnanie kolegi z pracy, pracownika lub przełożonego oraz jako dodatek do prezentu pożegnalnego. Jakość premium – kartka z życzeniami na emeryturę jest wykonana ze stabilnego kartonu pocztówkowego.

Atwe wypełnianie – strony wewnętrzne kartki z życzeniami z okazji przejścia na emeryturę są bardzo łatwe do zapisania i zapewniają wystarczająco dużo miejsca na życzenia i podpisy kolegów. Kartki pocztowe pozwalają na łatwe pisanie wszystkimi typowymi pisakami. Zestaw kart xxl – otrzymasz bardzo dużą rozkładaną kartkę w formacie din a4 zamknięta: 29, 7 x 21 cm – po rozłożeniu DIN A3: 29, 7 x 42 cm i kopertę z tekturowym grzbietem w kolorze białym.

Biała koperta z kartonowym spodem jest samoprzylepna – z taśmą klejącą, którą wystarczy ściągnąć do zamknięcia. Olśniewający nadruk – zewnętrzne strony karty emerytalnej zachwycają wykończeniem lakierem UV na wysoki połysk.
MarkaBREITENWERK #ad
ProducentKRÖGER MARKETING #ad
Wysokość0.12
Długość12.2
Szerokość8.86
Numer częściBW-8163-A4
ModelBW-8163-A4

6. Gentle North

#ad

A4 XXL, kartka z życzeniami na prezent z okazji emerytury lub zmiany pracy, Kartka pożegnalna dla kolegów duża, kartka na pożegnanie z okazji emerytury, kartka z życzeniami dla kolegi lub koleżanki

#ad
Gentle North #ad - 100% niemiecka produkcja – produkcja w niemieckim zakładzie rodzinnym z najwyższą dbałością o jakość i zadowolenie klienta, zwłaszcza w przypadku kart okolicznościowych na pożegnanie.

100% oszacowania wartości – dzięki tej mapie xxl na pożegnanie życzysz swoim kolegom lub szefowi jako ukochanego kolegi: wszystkiego najlepszego na emeryturę! 100% biały tył – tylna strona kartek pożegnalnych w formacie DIN A4 jest całkowicie biała i można ją opisać zgodnie z Twoimi kreatywnymi wyobrażeniami. 100% dokładne dopasowanie – kartka z życzeniami o grubości 400 g idealnie pasuje do koperty C4 i dlatego nadaje się również bardzo dobrze do wysyłki. 100% piękna karta pożegnalna – idealny prezent pożegnalny dla kolegów z pracy, na emeryturę, emeryturę, ochronę macierzyńską i pożegnanie.
MarkaGentle North #ad
ProducentGentle North #ad
Wysokość0.08
Długość11.69
Szerokość8.27
Numer części511882
Model511882

7. PURESIZE

#ad

Podziękowania, PURESIZE Zestaw 12 kartek Team Boho A6, kartki bożonarodzeniowe, podziękowania, pożegnanie, kartki z kolegami z pracy

#ad
PURESIZE #ad - Wdzięczne gesty: pokaż swoją wdzięczność za pomocą tych uroczych kart, które wzmacniają emocje i połączenia. Uniwersalne zastosowanie: niezależnie od tego, czy w biurze, na boisku lub na co dzień – te karty definicyjne drużyny zapewniają pozytywną energię i spójność.

Wszechstronne zastosowanie: idealne na pożegnanie, urodziny, rocznice i jako kartki z podziękowaniami dla pracowników i kolegów. Ręcznie wykonana elegancja: każda kartka została zaprojektowana z dbałością o szczegóły i wydrukowana na wysokiej jakości papierze do drukowania zdjęć 300 g. Wykaż swoje uznanie: nasze karty kolegów z pracy są idealne do podziękowania i wyrażenia uznania. Więtuj pracę zespołową: nasze kartki z podziękowaniami są idealne, aby docenić współpracę i ducha zespołowego.
MarkaPURESIZE #ad
ProducentHoneybee Papeterie #ad
Numer części45789563

8. bsb

#ad

Bsb Kartka pożegnalna – kartka na pożegnanie o wymiarach 11,5 x 17,0 cm – piękna kartka pożegnalna koleżanka i koleżanka z motywem żab – urocza kartka na emeryturę – prezent pożegnalny koleżanki z

#ad
bsb #ad - Certyfikat fsc – bardzo poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność wobec ludzi i natury. Dzięki naszym kartkom zapewnisz sobie każdą okazję. Bsb - od ponad 25 lat jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym bsb-obpacher GmbH, jednym z wiodących niemieckich wydawnictw kartek z życzeniami.

Pożegnanie boli – pożegnania nigdy nie są łatwe! Dzięki naszej kartce pożegnalnej wyczarujesz przynajmniej mały uśmiech na ustach, aby nieco rozjaśnić swój nastrój. Od zabawnych po emocjonalne – w bsb mamy kartki z życzeniami we wszystkich możliwych wariantach - zarówno dla zabawnych, jak i emocjonalnych wiadomości.

Jesteśmy członkiem amfori bsci i nasze produkty posiadają w znacznym stopniu certyfikat FSC FSC C014266. Z dumą reprezentujemy koncepcję "wszystko z jednej ręki". Urocze kartki są artystyczne, kreatywne i wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Jedyne w swoim rodzaju motywy – nasza kartka z życzeniami ma zabawny, stylowy lub po prostu piękny motyw.
Markabsb #ad
Producentbsb #ad
Wysokość0.02
Długość4.88
Szerokość7.05
Numer części4119430-2
Model4119430-2

9. BREITENWERK

#ad

Kartka pożegnalna XXL A4 V.I.P. GOODBYE z kopertą – elegancka składana kartka VIP dla kolegów z pracy, na emeryturę, ochrona matki BREITENWERK

#ad
BREITENWERK #ad - Zestaw kart xxl – otrzymasz bardzo dużą rozkładaną kartkę vip w formacie din a4 zamknięte: 29, 7 x 21 cm – po rozłożeniu DIN A3: 29, 7 x 42 cm oraz kopertę z tekturowym grzbietem w kolorze białym. Na wewnętrznej stronie można pisać wszystkimi typowymi pisakami dzięki kartce pocztowej.

100% pożegnanie z vip – premium v. I. P. Jakość premium – kartka z życzeniami na emeryturę jest wykonana ze stabilnego kartonu pocztówkowego. Kartka maxi z motywem korony jest idealna na pożegnanie wyjątkowego kolegi z pracy, pracownika lub przełożonego oraz jako dodatek do prezentu pożegnalnego. Biała koperta z kartonowym spodem jest samoprzylepna z taśmą klejącą, którą wystarczy ściągnąć, aby zamknąć.

Atwe wypełnianie – strony wewnętrzne kartki z życzeniami z okazji przejścia na emeryturę są bardzo łatwe do zapisania, a dzięki swoim rozmiarom zapewniają wystarczająco dużo miejsca na życzenia i podpisy kolegów. Olśniewający nadruk – zewnętrzne strony karty emerytalnej zachwycają wykończeniem lakierem UV na wysoki połysk.
MarkaBREITENWERK #ad
ProducentKRÖGER MARKETING #ad
Wysokość0.12
Długość12.2
Szerokość8.86
Numer częściBW-8180-A4

10. Echehi

#ad

Na zmianę pracy, prezent na emeryturę, kartka pożegnalna, dla ukochanej osoby, breloczek do kluczy, na pożegnanie, talizman, Prezent pożegnalny na zmianę pracy z podziękowaniem

#ad
Echehi #ad - Kartka pożegnalna dla koleżanki z talizmanem - kartka pożegnalna jest zabawna i ciepła z zabawnymi powiedzeniami "Praca jest jak napad na bank, imprezy firmowe lub prywatne uroczystości, uroczystości, czy chodzi o zmianę pracy, emeryturę, bez właściwych wspólników nie można tego zrobić".

Ten kompletny zestaw zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby, aby wysłać prezenty i wyrazić uznanie koleżance. Warto zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące rozmiaru: kartka pożegnalna z koleżanką ma wymiary 18 x 13 cm. Długość pisaka wynosi 14, błyszczący wygląd. Najlepszy prezent dla koleżanki, prezent dla koleżanki. Prezent dla koleżankina Święto dziękczynienia, najlepszej koleżanki, ten piękny zestaw breloczków do kluczy i długopisów to idealny mały prezent pożegnalny dla kolegi, urodziny, pożegnanie z kolegą, prezent na emeryturę, prezent na emeryturę, prezent dla kolegi z pracy.

Dzięki temu breloczkowi do kluczy z podziękowaniem wyjaśnisz osobie, jak ważna jest dla Ciebie i że dobrze się bawiliście. Breloczek do kluczy jest wykonany ze stali nierdzewnej, grawerowany laserowo, ma wyraźne pismo ręczne, dzięki czemu pozostaje dużo miejsca na odręczną notatkę. Idealny prezent pożegnalny dla kolegówotrzymasz brelok do kluczy, długopis z talizmanem i kartkę z podziękowaniami, prezent na pożegnanie kolegi, wszystko dobrze zorganizowane w eleganckim pudełku prezentowym. Rednica breloczka do kluczy wynosi 3 cm.
MarkaEchehi #ad
ProducentEchehi #ad
Wysokość0.79
Długość7.09
Szerokość4.72