Top 10 Carly OBD2 Diagnosegerät – Motoryzacyjne narzędzia diagnostyczne układu silnikowego OBD-II

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. mucar

#ad

VO7 urządzenie diagnostyczne OBD2 z poziomem OE, diagnostyka wszystkich systemów i 28+ usług resetowania, bezpłatne aktualizacje, automatyczny czytnik do aktywnego testowania/kodowania ECU

#ad
mucar #ad - Kodowanie ecu i aktywne testy - skaner samochodowy mucar vo7 zapewnia ekskluzywny dostęp do podsystemów i części składowych specyficznych dla danego pojazdu. Funkcje różnią się w zależności od modelu i roku produkcji. Aktualizacja wi-fi- po otrzymaniu naszego produktu połącz się z siecią Wi-Fi i zaakceptuj lub podejmij inicjatywę, aby zaktualizować system operacyjny aplikacji i oprogramowanie diagnostyczne marki samochodów, aby uzyskać lepsze wrażenia z produktu i lepszą diagnostykę pojazdu.

Urządzenie diagnostyczne mucar vo7 jest wyposażone w następujące funkcje: kompletny system oe 28 + usługi konserwacyjne Sterowanie kierunkowe BI. Szukanie/usuwanie kodów, podwozie, hamulec, paliwo, specjalne funkcje specyficzne dla pojazdu, kodowanie ECU. Dożywotnie bezpłatne funkcje: 28+ funkcji serwisowych to urządzenie diagnostyczne jest jednym z najpopularniejszych narzędzi diagnostycznych obd-ii na rynku, takich jak: TCM/SAS/EPB/TPMS/DPF, BMS, olej. Urządzenie diagnostyczne mucar vo7 obd2 z 2024 r. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące problemu, skontaktuj się z nami. Umożliwia to użytkownikom dokładną analizę i lokalizację uszkodzonych części, okna, komponent lub podsystem działa normalnie, czy dany system, pozwala szybko zrozumieć, takie jak wtryski paliwa, pompy płynu chłodzącego, wycieraczki itp.

Wskazówka: jeśli kod błędu nie może zostać usunięty, to ze względu na obecność błędu sprzętowego w samochodzie i konieczne jest naprawienie odpowiedniego błędu sprzętowego w samochodzie, w przeciwnym razie urządzenie diagnostyczne nie usunie kodu błędu. Aktywne testowanie kodowanie ecu odśwież ukryte funkcje, pełne tryby testowania obd 2 szybkie automatyczne sterowanie w Zestaw danych Odtwarzanie Zdalne sterowanie 140 marek Funkcje opcjonalne: High-End Complete TPMS - urządzenie diagnostyczne mucar VO7 obd2 jest przeznaczone dla właścicieli samochodów, warsztatów i sprzedawców samochodów używanych.
Markamucar #ad
ProducentMUCAR #ad

2. Vgate

#ad

Vgate vLinker FS OBD2 adapter USB do przełącznika samochodowego HS/MS-CAN

#ad
Vgate #ad - Szybsza wydajność pracy – osiągnij prędkość transmisji 3 mpbs i najwyższą prędkość transmisji 3 MHz, dzięki czemu możesz cieszyć się płynniejszą grafiką i licznikiem w czasie rzeczywistym.

Szybkie i solidne poŁĄczenie usb - brak zgubionych pakietów, uszkodzenia danych, zakłóceń w sieci. Dostosowane do stosowania z for-scan i polecane przez zespół FOR-Scan. Aktualizacja oprogramowania sprzętowego: prosimy o kontakt z naszym zespołem Vgate. Automatyczna kombinacja elektryczna – umożliwia skanowi FOR-Scan jednoczesny dostęp do wszystkich magistrali CAN, a także dostęp do zaawansowanych funkcji. Funkcje konfiguracji i programowania – obsługa wyjścia programowania napięcia 18 V FEPS w skanowaniu FOR.
MarkaVgate #ad
ProducentVgatemall #ad
Wysokość1.97
Długość3.94
Waga0.33
Szerokość1.73
Numer częścivLinker FS
ModelvLinker FS USB - Windows
Gwarancja24 Miesięcy

3. Vgate

#ad

Vgate vLinker FS OBD2 adapter USB do FORS-can HS/MS-CAN Auto Switch 160 cm

#ad
Vgate #ad - Szybkie, uszkodzenia danych, rock-olid złącze USB – bez upuszczonych pakietów, zakłóceń sieciowych. Automatyczne przełączanie elektryczne – umożliwia dostęp do wszystkich usług CAN w tym samym czasie i dostęp do zaawansowanych funkcji.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z zespołem FORS-can. Konfiguracja i funkcje programowania – obsługuje FEPS 18 V programowanie napięcia wyjściowego w FORS. Zaprojektowane na zamówienie do użytku z fors-can i zalecane przez zespół fors-can team. Faster work efficiency – prędkość transmisji 3 mpbs i najwyższa szybkość transmisji 3 MHz, ciesz się płynną grafiką i miernikiem w czasie rzeczywistym. O aplikacji fors-can app: możesz otrzymać bezpłatną rozszerzoną licencję – 2-miesięczny okres próbny.
MarkaVgate #ad
ProducentVgate #ad
Wysokość0.79
Długość3.94
Waga0.33
Szerokość1.73
Numer częściUSB-Windows
ModelVgate vLinker FS USB
Gwarancja24 Miesięcy

4. TONWON

#ad

IOS i Windows Bluetooth 4.0, OBDII Bluetooth, TONWON Vgate vLinker BM+ OBD2 urządzenie diagnostyczne OBD adapter kontrolny światła silnika do systemu Android

#ad
TONWON #ad - Współpracuje z carista, dashCommand, torque, JScan, BimmerCode i dziesiątkami innych aplikacji. Ochrona przed przepięciem, przegrzaniem i rozładowaniem akumulatora, przetężeniem, aktualizacje oprogramowania sprzętowego.

Zalecane przez bimmerCode/BimmerLink dla systemów Android i iOS. Zaktualizowana wersja vgate icar Pro, zaprojektowana specjalnie do kodowania aplikacji, które wymagają dużej ilości transmisji danych. Obsługuje spadek napięcia akumulatora, OBD Bus aktywny itd. Protokół transmisji TP, zapewnienie bezpieczeństwa komunikacji bezprzewodowej. Zamień swoje urządzenie z systemem android lub komputer z systemem Windows w profesjonalne narzędzie diagnostyczne. Do 3 sposobów budzenia się z trybu uśpienia.
MarkaTONWON #ad
ProducentVgate #ad
Numer częścivLinker BM+

5. AutoDia

#ad

AutoDia SX45 PRO, Can Bus diagnostyka skaner ręczny OBD2

#ad
AutoDia #ad - Dostęp do wszystkich urządzeń sterujących. Kompatybilny z pojazdami marek VW/Audi/Seat/Skoda od 1996 r. Odczyt i usuwanie błędów, reset serwisowy itp. Idealny skaner ręczny dla każdego! Dziecinnie łatwa obsługa: wystarczy podłączyć i gotowe.
MarkaAutoDia #ad
ProducentAutoDia #ad
Numer części0737946855646
Model0737946855646

6. OBDLINK

#ad

OBDLINK 428101 OBD2 skaner

#ad
OBDLINK #ad - Więcej sieci samochodowych: obsługa sprzętu dla ms-can Ford i sw-can GM oznacza, że MX+ może uzyskać dostęp do zaawansowanych parametrów.

Kompatybilny ze wszystkimi pojazdami zgodnymi z OBD-II od 1996 roku – bez wyjątków. Współpracuje z iphone, iPad, apple Watch, Android, Windows i Kindle Fire. Pozostałe cechy: aplikacja obdlink w zestawie oferuje zaawansowaną diagnostykę, spersonalizowane wyświetlacze, tachograf, diagramy wieloparametrowe, wsparcie Dropbox i wiele innych. Inne aplikacje: obdlink mx+ działa z dziesiątkami popularnych aplikacji, Dashcommand, w tym Torque, Harry's Lap Timer i wiele innych.
MarkaOBDLINK #ad
ProducentOBD Solutions #ad
Wysokość1.81
Długość2.01
Waga0.06
Szerokość0.91
Numer części428101
ModelMX201
Gwarancja24 Miesięcy

7. FOXWELL

#ad

FOXWELL NT301 EOBD2 OBD2 urządzenie diagnostyczne błędów kodów kodów do BMW VW Mercedes wszystkich pojazdów Check Engine Light z pełną funkcją OBDII

#ad
FOXWELL #ad - Graficzne przedstawienie danych na żywo czujników pojazdu umożliwia skupienie się na podejrzanych danych i trendach. Smog check helperklawisze skrótów odczytu/erase i gotowości i/m ułatwiają korzystanie z czytnika komputera samochodowego bezpośrednio z pakietu. Dokładny odczyt kodów błędów dla większości samochodów, SUV-ów, lekkich ciężarówek i silników diesla 12 V z OBD2.

Warto wnnąćzalecany przez mechanic scotty kilmer na youtube. Jedyny w swoim rodzaju opatentowany design, 8", kolorowy ekran 2, bezpłatna dożywotnia aktualizacja i 1 rok bezpieczeństwa sprzedawcy dzięki ekskluzywnemu zespołowi technicznemu i serwisowemu. Home necessityotwarta dla klientów na całym świecie. Samochodowy doctor cel - skaner nt301 obd2 umożliwia odczyt dtc, wyłączanie CEL Check Engine Light lub MIL, resetowanie monitora, dostęp do stanu gotowości do emisji, odczyt danych na żywo i pobieranie numeru VIN pojazdu.

Dokładność i streamsgrafika danych na żywo i rejestrowanie. Analiza kodów i kompatybilna z drukarką. Zaleca się jako niezbędny element Twojej skrzynki narzędziowej i jeden z najlepszych prezentów dla mechaników domowych i warsztatowych. Czerwono-żółto-zielone diody lED i wbudowany głośnik wskazują stan gotowości do bezpiecznego testu misji elektrycznej. Nie wymaga baterii, skaner nt301 OBD jest ładowany bezpośrednio z 16-pinowego DLC w samochodzie.
MarkaFOXWELL #ad
ProducentYARUIFANSEN #ad
Wysokość6.69
Długość8.66
Waga0.35
Szerokość3.15
Numer częściNT301
ModelNT301
Gwarancja12 Miesiące

8. S SIENOC

#ad

SIENOC OBD-II OBD2 16-pinowy przedłużacz kabel wtyczka do gniazda, przedłużacz diagnostyczny 95 cm 1 szt.

#ad
S SIENOC #ad - Drut płaski 90° pod kątem prostym. Interfejs: 1 x 16-pinowa wtyczka obd2 port Interfejs: 1 x 16-pinowy żeński OBD 2 port. Typ: kabel przedłużający OBD2. Długość: 95 cm pasuje do wszystkich kabli OBD.
MarkaS SIENOC #ad
ProducentSIENOC #ad
Numer częściCB-623-DE
ModelCB-623

9. Vgate

#ad

Vgate vLinker MC OBDII Bluetooth OBD2 skaner diagnostyczny do systemów Android i Windows Bluetooth 3.0

#ad
Vgate #ad - Ochrona przed przepięciem, przetężeniem, aktualizacjami oprogramowania sprzętowego. Do 5 sposobów budzenia się z trybu uśpienia. Zamień swoje urządzenie z systemem android lub komputer z systemem Windows w profesjonalne narzędzie diagnostyczne.

Ulepszona wersja vgate icar Pro, zaprojektowana specjalnie do kodowania aplikacji, która wymaga dużej ilości transferu danych. Współpracuje z for-scan, dashCommand, jscan, carista, Torque, BimmerCode i dziesiątkami innych aplikacji. Zalecany przez for-scan dla systemu Android nie jest kompatybilny z systemem iOS. Protokół transmisji tP, przegrzaniem i rozładowaniem baterii, zapewnienie bezpieczeństwa komunikacji bezprzewodowej. Obsługuje aktywne komputer/telefon, aktywna magistrala OBD-Bus, spadek napięcia akumulatora, klucze itp.
MarkaVgate #ad
ProducentVgate #ad
Wysokość1.38
Długość4.8
Waga0.22
Szerokość2.76
Numer częścivLinker MC
ModelvLinker MC Bluetooth 3.0
Gwarancja24 Miesięcy

10. Autel

#ad

W pełni dwukierunkowy, Autel MaxiCheck MX808S skaner z systemem Android 11 wersja UE 2024, nowy model MK808/MX808, skanowanie OE-All-System, jak MaxiCOM MK808S/MK808Z, 28+ serwis, ABS/SRS/EPB/BMS

#ad
Autel #ad - Diagnostyka wszystkich dostępnych modułów - autel mx808s może skanować wszystkie dostępne systemy elektroniczne, paliwo, aby odczytać/usunąć kody, takie jak silnik, abs, karoseria itd. Aby uzyskać pomoc, 12-miesięczne bezpłatne aktualizacje, skontaktuj się z nami pod adresem auteldirect@outlook.

Com. Jedna z zalet modelu mx808s z najlepszą obsługą posprzedażową nie tylko online, podwójna gwarancja posprzedażowa daje Ci pewność, że go posiadasz. B. 28 + najczęstszych funkcji serwisowych - takie jak mk808bt/ mk808bt pro/ mk808z-bt, reset przepustnicy, sas reset, epb, w tym reset oleju, regenerację d~pf, rejestr baterii. Umożliwia szybkie uruchamianie w ciągu kilku sekund i wielozadaniowość. Dwukierunkowy skaner autel mx808s steruje różnymi systemami i komponentami pojazdu, pompa próżniowa hamulcowa, włączanie/wyłączanie reflektora/pompy paliwowej, kalibracja pozycji pojazdu, testy zaworów wlotowych i wydechowych, takimi jak np.

Pokaż i informacje ECU pokaodzyskać. 2022 ford f-150, 2022 ford F-750 itd. Mx808s to jedyny skaner samochodowy, ale również w sklepach offline, który obsługuje trzy standardowe języki angielski. Standardowe języki angielski/francuski/hiszpański, Android 11Dwukierunkowe sterowanie/aktywne testyRenault SGW Zbadaj trudno dostępne obszary pracuj z MV108/MV105. Dzięki funkcjom "auto vin/scan" mx808 może przeprowadzić wydajną i dokładną diagnostykę.
MarkaAutel #ad
ProducentAutel #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga1.07
Szerokość0.79
Numer częściAutel MX808S
ModelAutel MX808S
Gwarancja12 Miesięcy