Top 10 LECHUZA Canto Stone – Donice na kwiaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBICO Color 22 zestaw z ozdobną doniczką i podstawką, 30 cm, biały

#ad
Lechuza #ad - Dostępne w wielu rozmiarach. Wyjmowany wkład ułatwia przesadzenie. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Z trwałego tworzywa sztucznego sztucznej żywicy, elegancki, nowoczesny, kwadratowa konstrukcja. System nawadniania znacznie redukuje konserwację.
MarkaLechuza #ad
ProducentLechuza UK #ad
Wysokość22.05
Długość11.81
Waga11.75
Szerokość11.81
Numer części13130
Model13130

2. Lechuza

#ad

Classico LS 21 Premium 16020 doniczka w zestawie z akcesoriami, kolor biały połysk, A

#ad
Lechuza #ad - Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: wysokiej jakości lakierowane powierzchnie i wyraźne kształty idealnie pasują do każdego stylu mieszkania.

Materiał: tworzywo sztuczne Wymiary: Ø 22 x 20 cm zbiornik wody: 0, 5 cm. Powierzchnia premium: wysokiej jakości lakierowana powierzchnia na wysoki połysk emanuje elegancją i ekskluzywnością. All-in-one: 1 x donica na rośliny lechuza classico premium ls, w zestawie system nawadniania, 8 l pojemność rośliny: 3 l wkładka do sadzenia: Ø 18, substrat do roślin LECHUZA PON jako warstwa drenażowa i wymienna wkładka na rośliny ze wskaźnikiem poziomu wody i opuszczaną ramą uchwytu w kolorze naczynia.

Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Idealny do wszystkich roślin pokojowych. Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość7.87
Długość8.27
Waga2.65
Szerokość8.27
Numer części16020
Model16020

3. Lechuza

#ad

Lechuza Deltini Premium donica ozdobna o wysokim połysku

#ad
Lechuza #ad - All-in-one: 1 x donica na rośliny lechuza deltini, 5 l pojemność rośliny: 1, substrat do sadzenia roślin lechuza-pon lechuza-pon do kompletnego sadzenia roślin i wyjmowaną wkładką na rośliny ze wskaźnikiem poziomu wody.

Powierzchnia premium: wysokiej jakości lakierowana powierzchnia na wysoki połysk emanuje elegancją i ekskluzywnością. Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: wysokiej jakości lakierowane powierzchnie i wyraźne kształty idealnie pasują do każdego stylu mieszkania. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania. Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: 15 x 15 x 19 cm zbiornik wody: 0, w zestawie system nawadniania, 5 x 12, 2 l Wkładka do sadzenia: 12, 5 cm.

Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Idealny do wszystkich roślin pokojowych. Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość7.09
Długość5.51
Waga3.11
Szerokość5.51
Numer części14900
Model14900

4. Lechuza

#ad

Granitowa, CUBICO Cottage 30 Trendserie 15222 donica samonawadniająca

#ad
Lechuza #ad - Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne tworzywo sztuczne, w 100% nadaje się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie. Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody.

Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Wytrzymały materiał tekstylny: powierzchnia łudząco wyglądająca jak plecionka wprowadza rustykalny, uroczy styl dworkowy do ogrodu, na taras i balkon. Wytrzymały, łatwy w pielęgnacji i trwały. Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: 29, 5 x 29, 5 cm zbiornik wody: 4 l Pojemność rośliny: 14 l Wkładka do sadzenia: 25 x 25 cm. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania.

Donica na rośliny z systemem nawadniania i śrubą do dna do odprowadzania nadmiaru wody deszczowej. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz: prosta pielęgnacja roślin przez cały rok. Wszystko w jednym: 1 x donica cubico cottage, 5 x 56, w zestawie system nawadniania, substrat do roślin lechuza-pon jako warstwa drenażowa i wymienna wkładka do roślin z opuszczanymi uchwytami i wskaźnikiem poziomu wody.
MarkaLechuza #ad
ProducentLechuza UK #ad
Wysokość22.05
Długość11.81
Waga11.46
Szerokość11.81
Numer części15222
Model15222

5. Lechuza

#ad

40 x 40 x 40 cm, w zestawie system nawadniania, LECHUZA CUBE Premium 40, wysokiej jakości tworzywo sztuczne, wyjmowana wkładka do roślin, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, antracyt metalik, 16363

#ad
Lechuza #ad - Stylowa donica na rośliny z kolekcji premium z lakierowaną powierzchnią, foyerach i obszarach biznesowych, idealna do efektownych akcentów w mieszkaniach, do stosowania w pojedynczym układzie lub w grupie. Wysokość rośliny: 100 cm, wymiary: 40 x 40 x 40 cm, wkładka do rośliny: 34, kolor: antracyt metalik, materiał: tworzywo sztuczne, w zestawie system nawadniania, 5 cm, 5 x 34, pojemność rośliny: 31 l, 16363.

Brak stojącej wody: kontrola ilości napełnienia za pomocą dołączonego wskaźnika poziomu wody, śruba podłogowa do odpływu nadmiaru wody w deszczu, wyjmowana wkładka do roślin ze stabilnymi uchwytami do łatwego zimowania lub wymiany sadzenia.

Rzadkie podlewanie: łatwe napełnianie zbiornika do samodzielnego zaopatrzenia roślin w wodę, LECHUZA-PON wraz z nawozem o długotrwałym działaniu jako warstwa drenażowa dla optymalnego dozowania dopływu wody i składników odżywczych. Zakres dostawy: 1 x lechuza cube premium 40, maks. Made in germany: wysokiej jakości wykończenie, odporna na promieniowanie UV donica z tworzywa sztucznego, lakierowana powierzchnia.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość15.75
Długość15.75
Waga7.43
Szerokość15.75
Numer części16363
Model16363

6. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Color 18 biały 13261

#ad
Lechuza #ad - Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz: prosta pielęgnacja roślin przez cały rok. Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: 19 x 19 x 17 cm Pojemność rośliny: 2, 6 l. Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości, w 100% nadaje się do recyklingu, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne tworzywo sztuczne, trwałe i odporne na pękanie.

Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Donica na rośliny z systemem nawadniania i śrubą do dna do odprowadzania nadmiaru wody deszczowej. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.

Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania. Matowa powierzchnia kolorÓw: jedwabiście matowa powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu i stylowo podkreśla rośliny. All-in-one: 1 x donica classic color, 5 l zbiornik wody: 0, w zestawie system nawadniania i wskaźnik poziomu wody, substrat do roślin LECHUZA-PON jako warstwa drenażowa.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość6.69
Długość7.48
Waga0.88
Szerokość7.48
Numer części13261
Model13261
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBICO Premium 50 biały wysoki połysk 18161

#ad
Lechuza #ad - Zakres dostawy: 1 x lechuza cubico premium 50, wkład do roślin: 44 x 44 cm, pojemność rośliny: 61 l, materiał: tworzywo sztuczne, w zestawie system nawadniania, wymiary: 50 x 50 x 95 cm, zbiornik wody: 14, 0 l.

Made in germany: wysokiej jakości wykończenie, odporna na promieniowanie UV donica z tworzywa sztucznego, lakierowana powierzchnia. Stylowa donica na rośliny z kolekcji premium z lakierowaną powierzchnią, idealna do efektownych akcentów w mieszkaniach, foyerach i obszarach biznesowych, do użytku w pojedynczym układzie lub w grupie. Rzadsze podlewanie: łatwe napełnianie zbiornika w celu samodzielnego zaopatrzenia roślin w wodę, LECHUZA-PON wraz z nawozem długoterminowym jako warstwa drenażowa dla optymalnego dozowania dopływu wody i składników odżywczych.

Brak stojącej wody: kontrola ilości napełnienia za pomocą dołączonego wskaźnika poziomu wody, śruba podłogowa do odpływu nadmiaru wody w deszczu, wyjmowana wkładka do roślin ze stabilnymi uchwytami do łatwego zimowania lub zmiany sadzenia.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość37.4
Długość19.69
Waga36.33
Szerokość19.69
Numer częściWhite - High Gloss
Model18161

8. Lechuza

#ad

Lechuza „Rondo Premium 40” donica na rośliny z systemem nawadniania

#ad
Lechuza #ad - Jest też wyposażona w wskaźnik wody. Piękna, błyszcząca powierzchni idealnie nadaje się do wnętrz. Wyprodukowano z mocnego i wytrzymałego polipropylenu. Doniczka w kształcie delta ze zintegrowanym zbiornikiem na wodę. Rośliny są podlewane, kiedy jesteś na urlopie.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość22.05
Długość11.81
Waga9.33
Szerokość11.81
Numer części15503
Model15503

9. Lechuza

#ad

LECHUZA QUADRO Premium LS 21 antracyt metalik 16123

#ad
Lechuza #ad - Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: wysokiej jakości lakierowane powierzchnie i wyraźne kształty idealnie pasują do każdego stylu mieszkania. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Powierzchnia premium: wysokiej jakości lakierowana powierzchnia na wysoki połysk emanuje elegancją i ekskluzywnością.

Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: 22, 5 20, w zestawie system nawadniania, 5 x 22, 1 l. Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie.

All-in-one: 1 x donica na rośliny quadro premium ls, 5 cm pojemność rośliny: 4 l zbiornik na wodę: 1, substrat do roślin lecHUZA-PON jako warstwa drenażowa i wymienna wkładka na rośliny ze wskaźnikiem poziomu wody i chowanym uchwytem w kolorze naczynia. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania. Idealny do wszystkich roślin pokojowych.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość7.87
Długość8.27
Waga2.98
Szerokość8.27
Numer częściCharcoal - Metallic
ModelCharcoal - Metallic

10. Lechuza

#ad

LECHUZA Cube Glossy 16 biały wysoki połysk 13520

#ad
Lechuza #ad - Bez konieczności przesadzania: wystarczy włożyć dołączony drążek do nawadniania w doniczce lub doniczce kultowej rośliny i włożyć do naczynia. Koniec z nadmiernym lub podwodnieniem.

Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie. Z systemem nawadniania: zintegrowany w donicy system nawadniania w doniczce niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Wszystko w jednym: 1 x donica na rośliny cube glossy, w zestawie system nawadniania i wyjmowany wkład do roślin ze wskaźnikiem poziomu wody. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: 17 x 17 x 16 cm zbiornik wody: 0, 7 l Wkładka do sadzenia: Ø 13-15 cm. Powierzchnia premium: wysokiej jakości lakierowana powierzchnia na wysoki połysk emanuje elegancją i ekskluzywnością.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość6.3
Długość6.3
Waga0.99
Szerokość6.3
Numer części13520
Model13520