Top 10 Pumpsprühflasche Bremsenreiniger – Opryskiwacze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gloria

#ad

Niebieska, GLORIA Opryskiwacz ciśnieniowy prima 5 PLUS | strzykawka ogrodowa | pojemność 5 l | do rozprowadzania esencji octu/octu przeciwko chwastom | lanca przedłużająca 0,4 m, żółta

#ad
Gloria #ad - Odporny na kwasy: wyposażony w odporne na kwasy uszczelki epdm, a także lancę natryskową z tworzywa sztucznego i regulowaną dyszę z tworzywa sztucznego, dwuwarstwowy wąż wzmocniony tkaniną, rozpylacz nadaje się do stosowania środków ochrony roślin zawierających kwasy.

Dzięki przezroczystym paskom można w każdej chwili sprawdzić poziom napełnienia. Wskazówka dla użytkownika: gloria zaleca stosowanie wyłącznie zatwierdzonych i gotowych do użycia roztworów kwasu octowego i środków ochrony roślin z prima 5 Plus. Praktyczne akcesoria: nie chcesz pompować ręcznie podczas rozpylania? Nasza sprężarka akumulatorowa z serii Bosch 18 V Power for All jest łatwa i szybka w montażu i automatycznie zwiększa ciśnienie w urządzeniu. Ponadto można je stosować wyłącznie na gruntach rolnych, leśnych lub ogrodniczych.

Jakość: niemiecka firma gloria jest liderem w dziedzinie opryskiwaczy do ochrony roślin i oferuje 10-letnią gwarancję na dostępność części zamiennych dla wszystkich produktów. Lanca przedłużająca o długości 0, 5 m umożliwia opryskiwanie odległych miejsc roślin. Również odporny na działanie kwasu octowego w stężeniu do 10%, można bez problemu stosować chwasty na bazie octu. Wygodne zastosowanie: dzięki paskowi do noszenia urządzenie można łatwo nosić na ramieniu podczas pracy.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria Haus- und Gartengeräte GmbH #ad
Wysokość6.5
Długość20.47
Waga2.76
Szerokość7.28
Numer części106
Model000106.0000

2. Gardena

#ad

Duży otwór napełniania, Gardena Opryskiwacz z pompą 0,75 l: spryskiwacz z pompką z funkcją 360 stopni, przezroczysta konstrukcja 1110-20, mosiężna dysza regulowana od pełnego strumienia do mgiełki

#ad
Gardena #ad - Do użytku wewnątrz i na zewnątrz: na balkonie, tarasie, w domu lub w ogrodzie. Nawet w przypadku mokrych dłoni nie wyślizguje się z palców. Wysokiej jakości konstrukcja: przepuszczająca światło konstrukcja zapewnia przegląd poziomu wody.

Opryskiwacz z pompką znajduje zastosowanie wszędzie w domu i ogrodzie. Regulowana dysza z pełnego mosiądzu sprawia, że spryskiwacz jest wyjątkowo trwały. Komfortowa obsługa: funkcja 360 stopni umożliwia nawadnianie z każdej pozycji, bez zasysania powietrza – również do stosowania na podłożu. Ergonomiczny uchwyt: obsługa spryskiwacza z pompką jest szczególnie przyjemna ze względu na ergonomiczny kształt. Zakres dostawy: 1 x spryskiwacz z pompą Gardena 0, 75 l.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość6.3
Długość4.72
Waga0.44
Szerokość3.94
Numer części11110-20
Model11110-20
GwarancjaGARDENA udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które w udowodniony sposób wynikają z wad materiałowych lub fabrycznych. Jest ona realizowana przez dostawę nienagannego urządzenia lub przez bezpłatną naprawę wysyłanego urządzenia zgodnie z naszym wyborem, jeśli zagwarantowane są następujące warunki: • Urządzenie zostało wykonane zgodnie z zaleceniami instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Nie próbował naprawić urządzenia przez kupujący, ani przez osoby trzecie. Pozostałe przepisy zgodnie z Instrukcja napędu.

3. Kc-1981

#ad

Koch Chemie butelka cylindryczna 1 l z głowicą natryskową Star butelka ze spryskiwaczem

#ad
Kc-1981 #ad - Wysokiej jakości 1-litrowa butelka cylindryczna HDPE ze skalą objętości i rozcieńczania. Strumień punktowy regulowany do mgiełki.
MarkaKc-1981 #ad
ProducentKoch-Chemie #ad
Wysokość0
Długość4
Szerokość5
Numer części5694

4. Gardena

#ad

Drugi otwór z dodatkową nasadką na puszkę, ergonomiczny uchwyt 11120-20, Gardena Opryskiwacz ciśnieniowy 1,25 l: opryskiwacz ciśnieniowy z dyszą pod kątem 90°

#ad
Gardena #ad - Odciążenie: opryskiwacz z pompką jest wyposażony w zawór bezpieczeństwa i tym samym zapewnia bezproblemową pracę. Zakres dostawy: 1 x spryskiwacz ciśnieniowy Gardena 1, 25 l.

Elastyczne rozpylanie: wytrzymała i regulowana dysza mosiężna jest regulowana pod kątem 90 stopni i umożliwia uniwersalne zastosowanie w ogrodzie. Wygodna obsługa: funkcja 360 stopni umożliwia nawadnianie z każdej pozycji bez zasysania powietrza – również do stosowania pod łopatką. Uproszczone zastosowanie 3 w 1: praktyczny dodatkowy otwór z nasadką dozującą umożliwia łatwe mieszanie, napełnianie i opróżnianie – bez odkręcania głowicy pompki.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość11.42
Długość5.71
Waga1.51
Szerokość5.91
Numer części11120-20
Model11120-20
GwarancjaGARDENA udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które można udowodnić z powodu wad materiałowych lub produkcyjnych. Odbywa się to poprzez wymianę urządzenia bez zarzutu lub bezpłatną naprawę wysłanego urządzenia według naszego wyboru, jeżeli spełnione są następujące warunki: • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z zaleceniami Instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Kupujący ani osoba trzecia nie próbowała naprawić urządzenia. Inne przepisy zgodnie z Instrukcja obsługi

5. Mesto

#ad

Duży otwór do napełniania, butelka z rozpylaczem do zwalczania szkodników, funkcja 360° – rozpyla nad głowę, uszczelki NBR, Mesto Opryskiwacz ciśnieniowy typu 3132GR opryskiwacz ręczny 1,5 litra

#ad
Mesto #ad - Opryskiwacz ogrodowy można obracać o 360° i rozpyla również nad głową. Opryskiwacz ciśnieniowy jest idealnym pomocnikiem w domu i ogrodzie; może być używany do nawilżania; chłodzenia i wzmacniania roślin. Ponadto spryskiwacz ciśnieniowy nadaje się optymalnie do zwalczania szkodników lub do stosowania w leśnictwie i rolnictwie. W zakres dostawy wchodzi butelka z rozpylaczem. Szczegóły techniczne: pojemność 1, 5 litra; materiał pojemnika + pompa: tworzywo sztuczne; uszczelki: NBR.
MarkaMesto #ad
ProducentMESTO #ad
Wysokość4.72
Długość11.02
Waga0.88
Szerokość4.72
Numer części3132 GR
Model3132 GR

6. Lordofwork

#ad

środków czyszczących i innych urządzeń | butelka z rozpylaczem na, samochodów, Lordofwork Butelka z rozpylaczem | rozpylacz ciśnieniowy o pojemności 1 l | rozpylacz | butelka z rozpylaczem do roślin

#ad
Lordofwork #ad - Dzięki temu nie potrzebujesz silnego pompowania i możesz pozwolić butelce wykonać swoją pracę. Wygodny w użyciu: przezroczysty pasek i zintegrowana skala z informacjami w litrach ułatwiają przygotowanie optymalnego stosunku mieszania i monitorowanie zużycia w dowolnym momencie! Wysoka jakość! obiecujemy nie tylko przyjemne zastosowanie, ale również najlepszą jakość.

Dzięki zakrzywionemu przyciskowi natryskowemu i ergonomicznemu uchwytowi możesz wygodnie i bezpiecznie obsługiwać pompę. Na pewno ci się spodoba! Wysoka jakość i odporność na zabrudzenia. Ergonomiczny uchwyt leży dokładnie i stabilnie w dłoni. W ten sposób regularnie sprawdzamy każdy pojedynczy opryskiwacz pod kątem funkcjonalności i obrazu natryskowego, zanim opuści nasz zakład produkcyjny.

Atwy w czyszczeniu! dzięki zasięgowi 4 metrów i maksymalnemu ciśnieniu 3 barom Twoja praca będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Atwe w użyciu: umożliwia równomierne rozpylanie i pozwala na efektywniejsze i szybsze wykonywanie zadań! A co najlepsze: ciśnienie robocze można ustawić ręcznie.
MarkaLordofwork #ad
ProducentLordofwork #ad
Wysokość11.42
Długość7.48
Szerokość3.94
ModelLow-1

7. Goizper

#ad

Goizper IK Multi PRO 2 – profesjonalny spryskiwacz ciśnieniowy

#ad
Goizper #ad - Bardzo dobrze nadaje się do stosowania z: środkami dezynfekującymi, produktami neutralnymi, kwasami. Z dwiema dyszami natryskowymi regulowana dysza stożkowa i dysza płaska. Szeroki otwór do napełniania.
MarkaGoizper #ad
ProducentGoizper #ad
Wysokość11.81
Długość6.3
Waga1.54
Szerokość6.3
Numer części8.16.71
Model81671
GwarancjaNo

8. Spear & Jackson

#ad

Spear & Jackson 5LPAPS opryskiwacz ciśnieniowy, 5 l

#ad
Spear & Jackson #ad - Dysza prętowa w pełni regulowana od rozpylania do mgły, z mechanizmem blokującym i regulatorem przepływu wody. Pręt natryskowy o długości 560 mm i wąż o długości 1, 3 m do stosowania w skomplikowanych lub trudno dostępnych miejscach. Opryskiwacz ciśnieniowy 5 l z zaworem nadciśnieniowym i paskiem na ramię. Przepuszczająca światło butelka ze skalą w litrach i uncjach cieczy umożliwia dokładne napełnianie lub mieszanie w butelce. Do wody i nie lepkich produktów na bazie wody lub rozpuszczalnych, insektycydów, w tym pestycydów, herbicydów, fungicydów i nawozów.
MarkaSpear & Jackson #ad
ProducentSpear & Jackson #ad
Wysokość16.54
Długość7.09
Waga0.88
Szerokość7.09
Numer części5LPAPS
Model5LPAPS

9. Nanoprotect

#ad

Z tworzywa sztucznego, wody, Nanoprotect Opryskiwacz ciśnieniowy 5 l, uniwersalna butelka z rozpylaczem do kwasu octowego, paskiem do noszenia i regulowaną dyszą, z wężem, kolor, nawozu i innych

#ad
Nanoprotect #ad - Zakres dostawy: 1 x rozpylacz ciśnieniowy z paskiem do noszenia i wężem o długości 130 cm | pojemność 5 litrów | niewielka waga – mniej niż 1 kg | równomierne rozpylanie | skala poziomu napełnienia jako pomoc w dozowaniu. Zrównoważony: wszystkie pierścienie uszczelniające i zawory są dostępne jako części zamienne na życzenie | To zabezpiecza Twoją inwestycję w opryskiwacz ciśnieniowy.

Dzięki wydajnej pompie ciśnieniowej wystarczy niewielki nakład siły. Praktyczna skala poziomu napełnienia i duży otwór do łatwego napełniania dopełniają spryskiwacza. Jakość, środka do czyszczenia hamulców, nawozów, która przekonuje: uniwersalna opryskiwacz ogrodowy do rozpylania wody, kwasu octowego, fungicydów lub insektycydów | Idealnie nadaje się do nanoszenia impregnacji kamienia, herbicydów, usuwania zielonego nalotu lub środka do czyszczenia kamieni.

Prawdziwy pakiet dookoła: ergonomiczny uchwyt z dźwignią dozującą i funkcją ciągłego rozpylania to idealna podstawa do przyjemnej pracy. Optymalna obsługa: odporna na działanie kwasów butelka z rozpylaczem z bezstopniowo regulowaną dyszą gwarantuje przyjemną pracę dzięki paskowi do noszenia i długiemu wężowi. Chemia jest zgodna: nanoprotect od prawie 20 lat oferuje profesjonalne produkty specjalne do gospodarstwa domowego, ogrodu, samochodu i łodzi.
MarkaNanoprotect #ad
ProducentNanoprotect GmbH #ad
Waga2.2
Numer częściNDS-5

10. Gloria

#ad

Gloria Hobby125 opryskiwacz ciśnieniowy 1,25 l z funkcją oprysku 360 stopni, w kolorze żółtym

#ad
Gloria #ad - Półprzezroczysta miarka pozwalająca kontrolować poziom napełnienia. Funkcja oprysku 360 stopni możliwość użytkowania w dowolnej pozycji. Płynnie regulowana mosiężna dysza. Wydajny opryskiwacz ciśnieniowy. Obrotowa dysza rozpylająca.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość12.2
Długość9.84
Waga1.01
Szerokość5.12
Numer części000025.0000
Model000025.0000